LAJMI I FUNDIT:

Leonardo DiCaprio tregon muskujt nga një jaht luksoz nga Ibiza

Leonardo DiCaprio tregon muskujt nga një jaht luksoz nga Ibiza

Leonardo DiCaprio tregoi fizikun e tij të apasionuar teksa u shfaq të hënën në një jaht në Ibiza, Spanjë.

Reklama

Aktori fitues i Oscarit, 48 vjeç, u relaksua në bordin e anijes shumëmilionëshe, ndërsa kishte veshur një palë mbathje noti blu.

Ai hoqi këmishën për të marrë rreze dielli, duke treguar fizikun atraktiv dhe gjoksin me muskuj.

Foto: Splash News

Ylli i “Titanick” i mbrojti sytë nga shkëlqimi i diellit me një palë syze dielli të zeza.

Kjo vjen pasi Leo u tha se po kalonte kohë me mikeshën e tij të ngushtë, Irina Shayk.

Leonardo DiCaprio shihet në shoqërinë e mikes së Gigi Hadidit, Meghan Roche
Lexo po ashtu Leonardo DiCaprio shihet në shoqërinë e mikes së Gigi Hadidit, Meghan Roche

Ylli i “Shutter Island” dhe Irina, 37 vjeçe, e cila ka një fëmijë me aktorin Bradley Cooper, ishin të dy në festën e ditëlindjes së Naomi Campbell në Festivalin e Filmit në Kanë në fillim të këtij muaji.

Foto: Splash News

Supermodelja ruse, e cila jeton në New York, ishte gjithashtu në mesin e atyre që morën pjesë në premierën e filmit të tij të fundit “Killers of Flower Moon”.

Ata njihen prej kohësh dhe të dy ishin në Coachella këtë pranverë – edhe pse zyrtarisht janë ‘thjesht miq’.

Foto: Splash News

Në moshën 37-vjeçare, Irina është pak më e vjetër se shoqërueset e zakonshme të aktorit, me Leon që zakonisht takohet me gra 25 vjeç e poshtë.

Së fundmi Leo u përfol për një lidhje me modelen Gigi Hadid pasi dyshja u panë në të njëjtat evente dhe festa të showbiz-it. /Telegrafi/

Foto: Splash News

Në trend Magazina

Më shumë
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Apeli rrëzon kërkesën e Prokurorisë - Enca nuk rikthehet në burg, do të hetohet e lirë për vazot me kanabis që mbolli në vilë

Apeli rrëzon kërkesën e Prokurorisë - Enca nuk rikthehet në burg, do të hetohet e lirë për vazot me kanabis që mbolli në vilë

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Kalo në kategori