LAJMI I FUNDIT:

Leigh-Anne Pinnock i lë pak imagjinatës në tapetin e kuq të ‘Capital’s Jingle Bell Ball 2023’, ndërsa vesh një fustan të zi të tejdukshëm

Leigh-Anne Pinnock i lë pak imagjinatës në tapetin e kuq të ‘Capital’s Jingle Bell Ball 2023’, ndërsa vesh një fustan të zi të tejdukshëm

Leigh-Anne Pinnock shfaqi një figurë magjepsëse, ndërsa ecte në tapetin e kuq përpara performancës së saj në ‘Jingle Bell Ball 2023’ në Londër të shtunën.

Ish-ylli i Little Mix, Leigh-Anne, 32 vjeçe, do të zhvillonte performancën e saj më të madhe solo deri më tani që kur grupi u ndërpre vitin e kaluar.

Këngëtarja u sigurua të tërhiqte vëmendjen, teksa mbërriti në vendngjarje, e veshur me një fustan të zi të tejdukshëm, i mbuluar me bizhuteri argjendi shkëlqyese, shkruan DailyMail.

Ajo i la pak imagjinatës, pasi veshja theksonte në mënyrë të përsosur figurën e saj mbresëlënëse.

Ylli i popit i shtoi disa centimetra shtatit të saj duke veshur një palë taka me majë të hapur dhe të pajisur me disa vathë argjendi.

I mbushur çdo vit me yjet më të mëdhenj dhe meloditë më të mëdha në industri, ‘Jingle Bell Ball’ do të zhvillohet të shtunën më 9 dhe të dielën më 10 dhjetor të këtij viti.

Leigh-Anne, Alicia Keys, Busted, Tom Grennan, Tate McRae, Becky Hill, ArrDee, Nathan Dawe dhe Jax Jones do të dalin në skenë të shtunën.

Ndërsa Take That, RAYE, S Club, Zara Larsson, Rudimental, Rita Ora, Joel Corry dhe Jazzy do të performojnë të dielën. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori