LAJMI I FUNDIT:

Lakoi shufrat me forcë, krokodili për pak arriti të kalonte përmes gardhit metalik në Florida

Lakoi shufrat me forcë, krokodili për pak arriti të kalonte përmes gardhit metalik në Florida

Një punonjës në një fushë golfi në Florida kapi në video një krokodil që po përpiqej të kalojë me forcë përmes një gardhi metalik, kur i lakoi telat e gardhit gjatë procesit.

Eric Dagg, një punonjës në klubin “Coral Creek” në Placida tha se ai dhe vëllai i tij vunë re krokodilin e madh duke u përpjekur që të futej midis telave të gardhit metalik, transmeton Telegrafi.


Videoja e Dagg tregon krokodilin i cili me sukses lakoi shufrat dhe po shtynte trupin brenda asaj ngushtice.

Dagg tha se krokodili mbeti i bllokuar dhe kishte nevojë për ndihmë, dhe më pas vëllai i tij e ndihmoi atë të kalonte përmes gardhit. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Tentoi të kryej vjedhje në një kioskë në Argjentinë, punonjësja doli të ishte eksperte e arteve marciale – pendohet rëndë sulmuesi

Tentoi të kryej vjedhje në një kioskë në Argjentinë, punonjësja doli të ishte eksperte e arteve marciale – pendohet rëndë sulmuesi

Fun
Vjehrra

Vjehrra

Burri i ‘rrëmbyer nga alienët’ thotë se ka një dëshmitar që e ka parë ‘duke u kthyer’

Burri i ‘rrëmbyer nga alienët’ thotë se ka një dëshmitar që e ka parë ‘duke u kthyer’

Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Fun
Kalo në kategori