Edhe pse dikush mund të mendojë se nuk ka mbetur asgjë që Kylie Jenner mund të bëjë për të befasuar, ajo ka shtyrë të gjitha kufijtë.

Nuk ekziston në fjalorin e familjes Kardashian-Jenner termi “festë e vogël” kur bëhet fjalë për ndeja e përvjetorëve.

Ende, askush nuk e priste që influencuesja ere të bënte një festë për miqtë në një jaht, i cili ka një teatër përveç një salloni bukurie, saunë dhe pishinë. Dhe një helioport, natyrisht.

View this post on Instagram

summer lovin’

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on Jul 15, 2019 at 10:40am PDT

Marrja me qira e kësaj “varke” një javë kushton 1 milion dollarë, shkruan “Metro” e Britanisë së Madhe. Por është një gjë e vërtetë për Kylien, e cila u emërua miliarderja më e re në fillim të këtij viti.

Edhe pse ende nuk është konfirmuar, besohet se Kylie do të lundrojë Mesdheun me mysafirët e saj.

Për fat të mirë të gjithë fansave të familjes së famshme, ata nuk fshehin asnjë detaj të vetëm të jetës së tyre, kështu që shumë fotografi me siguri do t’i publikojnë në Instagram. /Telegrafi/