0Shares

Era Istrefi është një prej këngëtareve më të kërkuara shqiptar në tregun ndërkombëtar.

Kjo ka bërë që këngëtarja të fitoj edhe famë të madhe dhe të mos ketë kohë për fansa.

Së fundi, hithërësja e “BonBon” ka paralajmëruar një mënyrë të lehtë për ta takuar atë, transmeton Telegrafi.

Por, për ta takuar Erën duhet të shkoni gjer në shtetin amerikan të New Yorkut, ku do të mbahet parada e komunitetit LGBTI “Krenar (pride)”.

E gjatë kësaj ngjarje do të mund ta takonin këngëtaren dhe të bëni ndonjë fotografi të çastit.

Të gjitha lajmet rreth Era Istrefit Të gjitha lajmet rreth Era Istrefit

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/

In association with Sinfulcolors Professional and NYC Pride Fest you can get a chance to meet me!! ❤💛💚💙💜 Enter here: sinfulcolors.com/sweeps

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on Jun 13, 2017 at 2:47pm PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)