0Shares

Elinel ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

‘T’kom dasht’ do të titullohet kënga e re, të cilin do ta sjell në bashkëpunim me Lindon Berishën.

Rreth këtij projekti ka folur ekskluzivisht për Reload të RTV Dukagjinit, ku ka zbardhur edhe disa detaje rreth videoklipit.

Plotësoni kuizin e mëposhtëm :-).

Ai më tutje ka folur edhe këngëve të reja muzikore dhe klipeve të reja që do të sjell deri në fund të vitit.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)