Yjet e ‘Keeping Up With The Kardashians’, janë pothuajse më të komentuarat në mbarë botën.

Së fundmi, ishte Kourtney Kardashian ajo që ngjalli reagime të fansave, me vetëm një fotografi të publikuar, shkruan Daily Mail.

Këtë e ka bërë ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram, derisa morën vëmendje me paraqitjen.

Treshja shiheshin me plot makijazh, derisa mimikat e tyre ishin nga më të ndryshmet teksa pozonin para kamerës.

Të tilla janë shkrepur gjatë pushimeve të tyre në Palm Springs, duke përmendur se udhëtimet për to janë të shumta.

Derisa postimet po qarkullojnë në rrjet, Kim është duke u përballur me krisjet në marrëdhënien e saj.

Thuhet se ajo dhe bashkëshorti i saj, Kanye West, janë drejt rrugës për t’u divorcuar. /Telegrafi/