LAJMI I FUNDIT:

Kostumet kreative që mund t’i krijoni vet për Halloween (Video)

Kostumet kreative që mund t’i krijoni vet për Halloween (Video)

Po që se ftoheni në moment të fundit në një aheng me maska, apo thjeshtë përtoni që të zgjidhni ndonjë veshje të veçantë, më poshtë mund t’i shihni 50 shembuj se si dukeni bukur.

Reklama

Prej filterëve nga rrjeti social, hijet, apo brirët e djallit, janë këto disa nga improvizimet që mund t’i krijoni për Halloween, transmeton Telegrafi.

“Nuk kam pse të shpenzoj, të gjitha këto dukje mund t’i krijoj në kushte shtëpie” ka qenë një koment lidhur me rastin.

Megjithatë, të tjerë kanë thënë se këto janë veshje të ngathëta, pasi për natën e shtrigave duhet më shumë frikësim në dukje dhe jo pamje e butë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Interesante
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Interesante
Shtatë mrekullitë e botës moderne (Foto)

Shtatë mrekullitë e botës moderne (Foto)

Interesante
Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Fun
Kalo në kategori