LAJMI I FUNDIT:

Konfirmohet bashkëpunimi i Tunës me Cozman, publikohet një pjesë e videoklipit

Konfirmohet bashkëpunimi i Tunës me Cozman, publikohet një pjesë e videoklipit

Dy artistë të njohur të estradës shqiptare, Tuna dhe Cozmna janë bërë bashkë pas shumë vitesh për të sjell një bashkëpunim të ri.

Reklama

Dyshja e njohur që përveç bashkëpunimit në muzikë për një kohë të gjatë shijuan edhe një histori dashurie, kanë punuar së bashku në duetin që pritet të publikohet së shpejti.

Këtë e kanë firmuar vetë ata përmes postimimeve në llogaritë e tyre përkatëse në rrjetet sociale ku edhe ndaj një pjesë të shkurtër të videoklipit.

Kënga mban titullin “I huj” ndërsa dyshja paraqiten në skena mjaft të veçanta në videoklipin.

Duke mos dhënë më shumë detaje rreth këtij projekti kjo padyshim ka zgjuar kureshtjen e fansave të tyre.

View this post on Instagram

A post shared by COZMAN (@cozman)

Kujtojmë që Tuna dhe Cozman shijuan një sukses të madh me hitin “Fenix” që u publiku në vitin 2013.

Dy vite më vonë ata sollën një tjetër duet “Holla” që gjithashtu u prit mirë, por pas kësaj ata ndan rrugët duke shkëputur çdo marrëdhënie me njëri-tjetrin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Kalo në kategori