LAJMI I FUNDIT:

Koki Surle me performancë të mrekullueshme para mijëra personave

Koki Surle me performancë të mrekullueshme para mijëra personave
Foto: Screenshot/Instagram

Koki Surle ka vazhduar të jetë aktiv në ngjarje të ndryshme, kryesisht në këtë kohë në diasporë.

Reklama

Artisti i talentuar gjilanas që jeton dhe vepron në Zvicër, me instrumentin e famshëm popullor surle, iu jep kështu këngëve të famshme një kahje dhe zhanër krejt ndryshe.

Koki që është një artist i veçantë po vazhdon të jetë shumë aktiv në mbrëmje të ndryshme dhe së fundmi ai ka publikuar një video ku shihet duke performuar para mijëra personave në qytetin Amriswil në Zvicër para më shumë se dy mijë personave.

View this post on Instagram

A post shared by KOKI SURLE (@koki.surle)

Krahas kësaj, ai ka sjell edhe disa këngë që janë pritur jashtëzakonisht mirë nga fansat e publiku.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

E fundit mbetet “Moj e mira” në bashkëpunim me Merita Latifin që ka grumbulluar mbi gjysmë milion klikime në YouTube.

Ditëve në vazhdim pritet të ketë edhe më shumë prurje muzikore nga Koki, i cili është shumë i kërkuar në mbrëmje të ndryshme, por ai merr pjesë edhe në dasma. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by KOKI SURLE (@koki.surle)


Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Magazina
Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Kalo në kategori