0Shares

Shkumbin Istrefi ka kohë që i përket skenës së estradës shqiptare të filmit.

Ai njihet për shumë role në teatrin kombëtar të Kosovës, por edhe në seriale dhe filma.

Por, aktori u bë i njohur më së shumti në saje të serialit “Kafeneja Jonë”, ku luan rolin e Fekës.

Megjithatë, aktori pos familjes në serliai, ai ka edhe një familje jashtë skenës.

Istrefi është i martuar me Valbonën me të cilën ka një djalë dhe një vajzë.

Madje, Mjellma është edhe këngëtare ku së fundi ka sjell edhe një këngë në tregun e muzikës.

Ndryshe, aktorin mund ta shohim çdo fundjavë edhe në role të ndryshme në serialian e lartcekur. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)