LAJMI I FUNDIT:

Kit Harington përgënjeshtron pohimet se e ka tradhtuar gruan me një modele ruse

Kit Harington përgënjeshtron pohimet se e ka tradhtuar gruan me një modele ruse
Rose Leslie dhe Kit Harington (Foto: Anthony Harvey/Getty Images/Guliver)

Ylli i “Game Of Thrones”, Kit Harington, i ka përgënjeshtruar raportimet në media se e ka tradhtuar gruan e tij, Rose Leslie, me modelen ruse, Olga Vlaslova.

Reklama

Sipas E! News, modelja kishte thënë se ka pasur një aferë me aktorin, para dhe pas martesës së tij me bashkaktoren nga seriali i popullarizuar.

Rose Leslie dhe Kit Harington (Foto: Eamonn M. McCormack/Getty Images/Guliver)

Olga ka pohuar se me Harington është takuar në Luksemburg dhe që atëherë kohë pas kohe ka pasur marrëdhënie seksuale me të.

Ajo madje i ka shpërndarë edhe disa fotografi nudo të një mashkulli duke theksuar se është trupi i aktorit.

Lajmet për Kit Harington
Lexo po ashtu Lajmet për Kit Harington

Megjithatë, kur janë kontaktuar nga E! News, përfaqësuesit e Kit i kanë hedhur poshtë këto deklarime.

Kit Harington dhe Rose Leslie (Foto: Frederick M. Brown/Getty Images/Guliver)

“Aludimet në këtë artikull janë krejtësisht të rrejshme. Ai madje kurrë nuk ka qenë në Luksemburg, e as që është takuar me Olga Vlaslovan”, thuhet në kumtesën e përfaqësuesve të aktorit.

Dy aktorët e “Game Of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie, u fejuan në shtator të vitit 2017, ndërsa në qershor të vitit 2018 u martuan në një ceremoni romantike skoceze. /Telegrafi/