Ylli me famë botërore, Kim Kardashian, është një prej personazheve më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, teksa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, Kim ka ndarë me ndjekësit një fotografi atraktive me të brendshme në llogarinë e saj zyrtare, Instagram, aty ku numëron 161 milionë ndjekës.

View this post on Instagram

Old fitting pics 💋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Feb 21, 2020 at 2:30pm PST

38-vjeçarja këto fotografi i ka realizuar me qëllim të promovimit të linjës së të brendshmeve “Skims”.

Ylli televiziv nuk ka hezituar të vë në pah format e saj trupore, duke vazhduar ta vërtetojë se është ende në top formë përkundër viteve.

Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian

Imazhet ndër tjerash kanë marrë me mijëra pëlqime e reagime nga ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

‪I’m wearing the @skims NAKED Everyday Plunge Bralette and the NAKED High Waisted Thong in Honey — available now exclusively at SKIMS.COM. Shop now before they sell out and enjoy free shipping on domestic orders over $75.‬

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Feb 24, 2020 at 7:28pm PST

Kim megjithëse shquhet për fizikun joshës, ajo është nëna e katër fëmijëve: North West, Saint West, Chicago West dhe Psalm West. /Telegrafi/