LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian bën një paraqitje mahnitëse, teksa modelon për markën e saj “SKIMS”

Kim Kardashian bën një paraqitje mahnitëse, teksa modelon për markën e saj “SKIMS”

Kim Kardashian dukej e bardhë në imazhet e reja të SKIMS të publikuara të hënën.

Ish-bashkëshortja 43-vjeçare e Kanye West kishte veshur një sytjena të bardhë dhe pantallona të shkurta të ngjashme me një stamp të çuditshëm me lule, ndërsa shtoi çizme kafe kauboj për një pamje “Cowgirl Cool”.


Nëna e katër fëmijëve pozoi në një ambient ferme, teksa mbahej për derën e një makine të verdhë të vjetër me një gardh druri dhe kodra në sfond që dukej sikur mund të ishte grupi i “Yellowstone”, shruan DailyMail.

“Pambuku ka një pamje të freskët, të re për pranverën! Blini stile të reja dhe me nënshkrime në një paletë të kufizuar të mërkurën në orën 9 të mëngjesit pasdite”, lexohet në mbishkrimin nga marka e suksesshme.

“@KimKardashian vesh Braletën Cotton Rib Plunge, madhësia S dhe Boxer, madhësia XS, me printim Marigold Rosebud.”

U kuptua që Kim ishte një XS në bikini, sepse marka e saj e zbuloi këtë më shumë se një javë më parë. Por tani ata ndanë gjithashtu se madhësia e sytjenave të saj është një e vogël, e cila duket shumë më e vogël nga sa mund të pritej. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori