Është njëra nga artistet shqiptare e cila pëlqehet mjaft shumë për stilin muzikor të saj.

Veç kësaj, ajo shquhet edhe për stilin e veshjes, ku thuajse gjithnjë befason fansat me paraqitjet që bën.

Fjala është për Orhidea Latifin e njohur për publikun si Kida, e cila vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe jo më kot.

View this post on Instagram

hi

A post shared by KIDA (@kida) on Jul 11, 2019 at 11:18am PDT

E njëjta në llogarinë e saj personale, Instagram, së fundmi ka sjell disa fotografi të reja, teksa duket mjaft në formë dhe vjen me një stil më ndryshe.

“Përshëndetje”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e fansave të saj të shumtë nuk kanë munguar.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Kida është duke e shijuar suksesin e bashkëpunimit të fundit me Ermal Fejzullahun, projekti i të cilëve ka grumbulluar mbi 17 milionë shikime. /Telegrafi/