Shumica e femrave çmojnë edhe befasitë e çuditshme nga partnerët e tyre, sidoqoftë, këto fotografi dëshmojnë se jo të gjitha befasitë janë të mira.

Fotogaleria e publikuar më poshtë shfaqin momentet më turpëruese që partnerët e tyre ua kanë bërë në torta, dhurata e madje edhe në tualete, transmeton Telegrafi.

Në shikim të parë ato janë shumë qesharake dhe sigurisht se kur i kanë pranuar këto “dhurata”, ato i kanë ndëshkuar partnerët e tyre në mënyrat më të mira të mundshme.

Imazhet janë publikuar nga vende të ndryshme që nuk hezituan t’i shpërndajnë më të tjerët këto momente qesharake. /Telegrafi/