Ajo është duke përgatitur për të sjell këngën e gjashtë nga albumi i ri i quajtur “Better Mistakes”.

Bëhet fjalë për këngëtaren me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, e cila më 7 maj sjell edhe albumin e plotë.

Me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, biondja tregon se kanë mbetur edhe pak ditë deri tek lansimi i “My Dear Love” në bashkëpunim me artistin amerikan, Ty Dolla Sign.

View this post on Instagram

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

“Katër ditë nga lansimi i këngës së gjashtë të Better Mistakes”, ka shkruar ajo.

Bebe Rexha publikon këngën e re “Die For a Man” në bashkëpunim me Lil Uzi Vert Bebe Rexha publikon këngën e re “Die For a Man” në bashkëpunim me Lil Uzi Vert

Ylli nga Dibra ka ndarë edhe një insert të shkurtër të klipit, në të cilin shfaqet në formë të mrekullueshme.

View this post on Instagram

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Vetëm një javë më parë, Bebe solli projektin “Die For a Man” në duet me Lil Uzi Vert.

Theksojmë që “Better Mistakes” përmban 13 këngë dhe deri më tani janë publikuar vetëm pesë. /Telegrafi/