Manchester Unitedi dhe Liverpooli barazuan me rezultat 1-1 dhe Paul Pogba ishte një nga më të dobëtit në takim.

Ylli francez preku topin me dorë në zonën e rreptësisë dhe James Milner shënoi nga pika e bardhë.

Pogba shpëtoi nga kartoni i kuq, ndërhyrja në Henderson në stilin WWE që nuk u pa nga gjyqtari (Foto/Video) Pogba shpëtoi nga kartoni i kuq, ndërhyrja në Henderson në stilin WWE që nuk u pa nga gjyqtari (Foto/Video)

Por, kjo nuk ishte e gjitha pasi Pogba gjatë takimit rrëzoi në tokë kapitenin e Liverpoolit, Jordan Henderson, në mënyrë josportive.

Lëvizje në stilin e WWE , penallti dhe në fund dabi (festimi) i famshëm, të gjitha këto Goal.com i ka mbledhur në karikaturën e ditës. /Telegrafi/