LAJMI I FUNDIT:

Jovetic mund të rikthehet te Sevilla

Jovetic mund të rikthehet te Sevilla

Sulmuesi malazes, Stevan Jovetic është rikthyer aktualisht te Interi pas huazimit gjashtë mujor te Sevilla.

Reklama

Por duket se ish-anëtari i Manchester Cityt do të largohet përsëri nga ‘Neroazzurrët’.

Trajneri Luciano Spalletti nuk e ka në planet e veta dhe i ka kërkuar larigmin.

E ardhmja e malazesit është përsëri në kampionatin spanjoll La Liga.

Sevilla është duke kërkuar blerjen e tij dhe ka filluar negociatat me Interin.

Andaluzianët kanë ofruar 12 milionë euro për transferimin e përhershëm të Joveticit. /Telegrafi/