LAJMI I FUNDIT:

Josephine Skriver, ekspozohet engjëlli i Victoria’s Secret (Foto, +16)

Josephine Skriver, ekspozohet engjëlli i Victoria’s Secret (Foto, +16)

Ajo dha një performancë që të linte me gojë hapur, ndërkohë që shfaqi të gjithë format e trupit të saj në pasarelën e Victoria’s Secret Fashion Show në javën e kaluar.

Reklama

Por, Josephine Skriver dhuroi një shfaqje edhe më të nxehtë ndërkohë që pozonte në një set shumë provokues fotografish për linjën luksoze të veshjeve intime.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare
Lexo po ashtu Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare

Modelja daneze këtë herë shërbeu vetëm si “fytyrë” e mbathjeve, pasi reçipetat i hoqi tërësisht, transmeton inTV.

Bukuroshja 23 vjeçare mbuloi pjesën më delikate të gjoksit me duar nën diellin e nxehtë të Miami, por nuk është se la shumë vend për imagjinatën.


Në trend Magazina

Më shumë
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Schwarzenegger tregon se nuk ishte zgjedhja e parë për ta luajtur Terminatorin

Schwarzenegger tregon se nuk ishte zgjedhja e parë për ta luajtur Terminatorin

Magazina
Kalo në kategori