LAJMI I FUNDIT:

Jepte këshilla në Instagram për kujdes ndaj fëmijëve, kapet duke e shqelmuar të birin e saj (Video)

Jepte këshilla në Instagram për kujdes ndaj fëmijëve, kapet duke e shqelmuar të birin e saj (Video)

Olga Shvetsova nga Zaporizhia e Ukrainës, që jepë këshilla në llogarinë e saj në Instagram për kujdes ndaj fëmijëve, është kapur teksa e shqelmonte keq të birin e saj nëpër një qendër tregtare.

Blogerja 31-vjeçare e ka tërhequr zvarrë gjashtëvjeçarin, në prani të shumë fëmijëve dhe kujdestarëve, në atë që duket sikur të jetë ndonjë festim ditëlindjes, transmeton Telegrafi.


“Të urrej” ka thënë mes tjerash Shvetsova, e cila ka ndaluar vetëm pasi i shkuan pranë disa pjesëtare të stafit dhe ia larguan vogëlushin.

Raportohet se në qendër tregtare është ftuar edhe policia, që ka nisur menjëherë hetimet, ndërsa skandali është zbuluar vetëm pasi videoja u shpërnda në rrjete sociale.

Meqenëse jepte këshilla dhe promovonte ushqime të shëndetshme, ndjekësit e kanë kritikuar ashpër për sjelljen agresive. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një 'rreth misterioz fluturues' shfaqet në qiell mbi një qytet të Kinës – ekspertët tregojnë dy shkaqet e mundshme

Një 'rreth misterioz fluturues' shfaqet në qiell mbi një qytet të Kinës – ekspertët tregojnë dy shkaqet e mundshme

Interesante
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Fun
Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Fun
Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Fun
Britanikja hapi konkurs për të dashur të ri, 5000 oferta i ka refuzuar deri më tani - tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Britanikja hapi konkurs për të dashur të ri, 5000 oferta i ka refuzuar deri më tani - tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Fun
Kalo në kategori