0Shares

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez, i është afruar të pesëdhjetave në moshë, por jo në dukje.

Ajo vazhdon të mahnitë me format e saj trupore dhe dukjen, duke u cilësuar në të shumtën e rasteve si ikonë e bukurisë.

Guxon Jennifer Lopez, del pa të brendshme (Foto) Guxon Jennifer Lopez, del pa të brendshme (Foto)

Së fundmi, Lopez është fotografuar në plazhet e bukura të Francës së bashku me të dashurin e saj, Alex Rodriguez.

Përveç se u dhanë fund spekulimeve për ndarjen, Jennifer tregoi edhe njëherë se vazhdon të mbetet një seks bombë, me trupin e saj në top formë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)