LAJMI I FUNDIT:

Black Friday arriti në Magniflex, përfitoni nga zbritjet e kësaj jave

Black Friday arriti në Magniflex, përfitoni nga zbritjet e kësaj jave

Një herë në vit vjen një moment që të gjithë e presim me padurim – Black Friday! Këtë vit, MAGNIFLEX sjell një festë të vërtetë për gjumin tuaj, duke ju dhënë mundësinë të përfitoni dyshekë të rehatshëm me çmime më të ulta. 

Kjo javë e kursimeve ka mbërritur zyrtarisht në MAGNIFLEX, destinacioni ku ëndrrat tuaja takohen me rehatinë dhe kursimet e bëjnë kohën e gjumit edhe më të ëmbël.  

Kjo ofertë sjell një sinjal të qartë: është koha për të tërhequr vërejtjen mbi kualitetin e gjumit tuaj. 

Por prit, kjo nuk është e gjitha! MAGNIFLEX po ofron gjithashtu transport falas, duke sjellë komoditetin e dyshekëve të tyre direkt në pragun tuaj.   

Magniflex, e njohur për prodhimet e saj 100% italiane, ka mbi 60 vjet përvojë në prodhimin e dyshekëve dhe mbi 10 lloje të certifikimeve.  

Magniflex është një markë e njohur në 99 vende të botës dhe tani është e disponueshme edhe në Kosovë, përmes Ciao Berto. 

Duke njohur se preferencat e gjumit ndryshojnë nga personi në person, MAGNIFLEX ofron një gamë të gjerë dyshekësh që përmbushin nevoja të ndryshme, që variojnë nga e buta deri në të fortë. 

Mos humbni këtë mundësi për të përfituar nga ofertat e mrekullueshme të Black Friday në MAGNIFLEX.  

Investoni në gjumin tuaj këtë Black Friday, është një vendim për të cilin nuk do të pendoheni!