0Shares

Kandidati nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Tahir Isufaj ka drejtuar akuza ndaj kandidatit të AAK-së, Agron Kuçi.

Isufaj ka thënë se Kuçi me mashtrime po dëshiron të arrij mandatin e tretë në Junik.

“Të njëjtat fjalë i ka fol edhe para tetë viteve, edhe para katër viteve dhe tash po dëshiron me marrë mandatin e tretë dhe mi mashtrua qytetarët e Junikut”, tha Isufaj. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)