0Shares

Jay Z nuk ka qenë i pranishëm në ceremoninë për “Tekstshkruesit e Famshëm”, ë mbajtur të enjten mbrëma në New York.

Kjo mospjesëmarrje e tij nxiti dyshimet se Beyonce solli në jetë binjakët e saj, çka do të ‘arsyetonte’ mungesën e tij.

Ndërkohë ish-presidenti Barack Obama u shfaq në një video gjatë kësaj ceremonie, perms së cilës duket se pati tendencën edhe për të zbuluar gjininë e binjakëve të super-yllit Beyonce.

Jay Z mungon në një ceremoni: A ka lindur Beyonce? Jay Z mungon në një ceremoni: A ka lindur Beyonce?

Midis spekulimeve se Beyonce ka lindur binjakët, ish-presidenti amerikan ka bërë shaka për ngjashmëritë midis vetes dhe Jay në video.

Barack Obama në këtë video nënkuptonte se reperi pret dy vajza. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)