Tristan Thompson u pa duke shijuar një natë me modelen e OnlyFans Juanita JCV të mërkurën (21 shtator).

Ish i dashurisë së Khloe Kardashian dhe modelja 25-vjeçare u panë duke lënë koncertin pas festës së Jack Harlow në restorantin The Nice Guy në Hollywood.

Basketbollisti u pa i veshur tërësisht të zezë dhe megjithëse ai dhe ylli i Instagramit mbërritën veçmas, ata më vonë u panë duke u larguar së bashku me makinën e Tristan.

Basketbollisti – i cili kohët e fundit mirëpriti një fëmijë të dytë me Khloe – kishte veshur një xhaketë lëkure të zezë mbi një bluzë të përshtatshme dhe pantallona të zi, ai pwrshtati dukjen me një palë atlete të bardha.

Reklama

Ylli kanadez i shtoi pamjes një zinxhir të trashë dhe vath diamanti, shkruan DailyMail.

Reklama

Tristan gjithashtu u shfaq duke kontrolluar diçka me vëmendje në telefonin e tij ndërsa po shkonte drejt makinës.

Pasi hynë, dyshja u fotografuan të ulur së bashku në sediljen e pasme, ndërsa shoferi i tyre zvogëlohej.

Ylli kanadez e bëri të bukur pamjen e tij me një zinxhir të trashë diamanti kuban rreth qafës së tij, si dhe stufa diamanti në veshët e tij.

Tristan gjithashtu u shfaq duke kontrolluar diçka me vëmendje në telefonin e tij ndërsa po shkonte drejt makinës. Pasi hynë, dyshja u fotografuan të ulur së bashku në sediljen e pasme.

Reklama

Juanita – e njohur gjithashtu si Juanita Belle – fitoi një ndjekës përmes Instagramit, ku aktualisht ka mbi 2.2 milionë të tillë. Ajo gjithashtu ka 65.8 mijë ndjekës në TikTok.

Reklama

Bukuroshja njihet për postimet provokuese në rrjetet sociale dhe shfaqjen e e linjave të saj mbresëlënëse në bikini.

Dalja e Tristan dhe Juanita vjen pasi ish-partnerja e tij, Khloe u pa e pwrlotur kur mësoi se ai kishte qenë përsëri i pabesë ndërsa ata prisnin fëmijën e tyre të dytë së bashku, në një ‘trailer’ të ri për sezonin e dytë të “The Kardashians”.

Në klip, ylli 38-vjeçare, pranoi se kishte qenë “një kohë e vështirë” ndërsa ajo u përpoq të pajtohej me një tjetër tradhti.

Reklama

Në dhjetor të vitit të kaluar, çifti ishte fshehurazi në pritje të një djali nëpërmjet një nwne surrogate, kur u zbulua se Tristan e kishte tradhtuar Khloe me instruktoren e fitnesit Maralee Nichols, e cila ishte shtatzënë me fëmijën e tij.

Reklama

Ai fillimisht kishte mohuar se fëmija ishte i tij, por më vonë pranoi tradhtinë e tij në një deklaratë të publikuar në Instagram në janar, e cila përfshinte një kërkim falje për Khloe.

Khloe dhe Tristan filluan të takoheshin në vitin 2016, ndërsa ish-i i tij Jordan Craig ishte shtatzënë me djalin e tij tashmë pesë-vjeçar Prince. Ata mirëpritën vajzën e tyre True, dy vjet më vonë në 2018.

Reklama

Romanca e ish-çiftit u rrënua nga pabesia nga ana e Tristanit, duke përfshirë një incident famëkeq në vitin 2019 kur ai u kap duke puthur shoqen më të mirë të motrës së saj Kylie Jenner, Jordyn Woods.

Megjithë uljet dhe ngritjet e tyre, Khloe dhe Tristan u pajtuan mes pandemisë së koronavirusit pasi u karantinuan së bashku.

Reklama

Çifti u nda përsëri në vitin 2021 para se të zbulohej publikisht se ai e kishte tradhtuar në mars 2021 me Maralee Nichols, e cila më vonë mbeti shtatzënë me djalin e tij Theo – tani nëntë muajsh.

Shtatë muaj pas skandalit, u zbulua se Khloe ishte në pritje të një djali me ish-partnerin e saj nëpërmjet një surrogate.

Reklama

Sipas një burimi të afërt me familjen, plani për një fëmijë të dytë me Tristanin ndodhi përpara se Khloe të vihej në dijeni për skandalin e tij të atësisë. /Telegrafi/