LAJMI I FUNDIT:

Ish-bashkëshorti i Megan Fox, Brian Austin Green bëhet sërish baba – mirëpret fëmijën e parë me Sharna Burgess

Ish-bashkëshorti i Megan Fox, Brian Austin Green bëhet sërish baba – mirëpret fëmijën e parë me Sharna Burgess

Brian Austin Green dhe e dashura e tij, Sharna Burgess kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku.

Reklama

Çifti hynë në Instagramin e tyre përkatës të enjten (30 qershor) për të njoftuar se djali i tyre kishte ardhur të martën, më 28 qershor.

“Zane Walker Green ka lindur më 28/6 në orën 12:12”, shkroi Green.

Përfshirë me njoftimin e çiftit ishte një imazh bardh e zi i foshnjës Zane duke kapur dorën rreth gishtit të babait të tij.

Ai dukej se po pushonte në një krevat fëmijësh komod mbi një batanije me vija, shkruan DailyMail.

Burgess, 37 vjeç, ishte planifikuar të lindte të hënën, më 4 korrik, por ardhja e hershme e Zane do t’i lejojë ata të festojnë fundjavën e katër korrikut si familje.

Megjithëse ky është fëmija i parë i profesionistes së “Dancing With The Stars”, Green është prej kohësh baba.

Ai tashmë ka tre fëmijë, Noah, nëntë vjeç, Bodhi, tetë dhe Journey, pesë, me ish-bashkëshorten Megan Fox, si dhe një djalë, Kassius, 20 vjeç me Vanessa Marcil.

Romanca e Green dhe Burgess filloi në tetor 2020, vetëm pesë muaj pas ndarjes së tij nga Megan në maj 2020.

Ylli i “Transformers” që atëherë ka vazhduar me të fejuarin e saj Machine Gun Kelly.

Një vit në lidhjen e tyre, Burgess dhe Green u bashkuan për të konkurruar gjatë sezonit të 30-të të “Dancing With The Stars” të ABC.

Pavarësisht se u eliminua vetëm tre javë pas konkursit, Green e quajti atë një ‘eksperiencë të madhe’ për çiftin.

Pas më pak se dy vitesh lidhje, çifti njoftoi në shkurt 2022 se Burgess ishte shtatzënë me fëmijën e tyre të parë.

Ajo më vonë zbuloi se ata ishin në pritje të një djali, i cili do të lindte diku në ose rreth 4 korrikut, në faqen e saj në Instagram.

Us Weekly raportoi në atë kohë se Megan ishte ‘e habitur kur dëgjoi’ se ish-bashkëshorti i saj ishte në pritje të një fëmije tjetër, pasi ideja se çifti i lumtur do të kishte qenë duke u përpjekur për një fëmijë as nuk i kishte shkuar në mendje.

Burgess kohët e fundit foli për gjendjen e marrëdhënies së saj me ish-gruan e Green gjatë një paraqitjeje në podcast të Nick Viall, The Viall Files.

Ajo zbuloi se në të vërtetë kontaktoi Meganin pesë muaj pas lidhjes së tyre për të qetësuar gjakrat.

“’Do të doja të shtrija dorën dhe të them, “Hej, unë jam rreth fëmijëve tuaj gjatë gjithë kohës, nëse doni të dini ndonjë gjë për mua ose nëse doni të pini ndonjëherë kafe, më njoftoni. Nëse ka ndonjë mënyrë se si mund t’ju mbështes për të qenë pjesë e kësaj situate, më njoftoni”, kujtoi Burgess.

Duket sikur shkëmbimi i teksteve shkoi mirë pasi Sharna shpjegoi se Megan, e ‘vlerësoi vërtet’ gjestin dhe madje e falënderoi për kontaktin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Magazina
Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Magazina
Kalo në kategori