Aktivitete të shumta dhe organizime pafund po shënohen në vendin tonë për të bërë një verë të paharruar.

Në vazhdën e aktiviteteve të shumta që po mbahen gjatë këtij sezoni të nxehtë veror një i tillë do të organizohet edhe të premten e 19-të gushtit.

Për herë të parë në Kosovë do të mbahet “Roll Fight Night” e organizuar nga shkolla e kickbox-it “IPPON” dhe baba i birrës, Lasko.

“Roll Fight Night” mbahet më 19 gusht (e premte) në Sallën e Sportit “Valon Begolli” (ish-Kosharka) në Pejë me fillimi nga ora 19:00.

Të gjitha lajmet nga Lasko Të gjitha lajmet nga Lasko

Përveç birrës Lasko do të ketë edhe pije të tjera pa limit dhe një ‘after-party’ me DJ Rudin që do të mbahet në “Zone Club”.

Bëhu pjesë e eventit më të nxehtë këtë verë ‘live’ ne OCTAGON në qendër të qytetit të Pejës. /Telegrafi/