LAJMI I FUNDIT:

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja e njohur Sanne Josefson, ka dhënë një deklaratë befasuese për yllin portugez, Cristiano Ronaldo.

Ajo tha se Ronaldo ishte personazhi i famshëm më i keq që kishte takuar, shkruan The Sun.

Josefson këto pretendime i tha gjatë një interviste me gazetën Expressen, duke kujtuar takimin që kishte pasur me futbollistin portugez.


Foto: Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez / The Sun

Influencerja pretendon se ajo dhe shoqja e saj u ndeshën me Ronaldon dhe menaxherin e këtij të fundit në hotel në Los Angeles.

Sipas saj, agjenti i futbollistit të njohur i ftoi këto të dyja të bashkohen në tavolinën e tyre luksoze.

Foto: Sanne Josefson / The Sun

Por, shpejt e kuptoi se ajo kishte shumë pak gjëra të përbashkëta me fituesin pesë herë të Ballon d-Or.

“Menaxherit të tij më duket se i pëlqente shoqja ime, kështu na ftuan për një pije në hotelin Beverly Hills. Nuk patëm ndonjë bisedë”, theksoi ajo.

Foto: Sanne Josefson / The Sun

“Donim të porosisnim diçka, më pasi ai [Ronaldo] porositi ujë”. ‘Dua të ruaj muskujt e mi six-pack’. Pastaj mendova se nuk kemi shumë për të folur”.

Nuk ishte diçka për t’u habitur duke qenë se dihet që ish-futbollisti i Manchester United dhe Real Madridit njihet për dietën e tij të pastër, dhe vendimin për të limituar alkoolin.

Foto: Cristiano Ronaldo / The Sun

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori