0Shares

Avancimi i teknologjisë ka bërë që miliona njerëz nga e mbarë bota të bëhen të varur nga rrjetet sociale dhe telefonat e mençur, pa të cilët nuk e bëjnë as edhe një hap jashtë shtëpisë së tyre.

Por, nganjëherë shtypja e paqëllimshme e butonit dërgo i bën njerëzit të ndihen në siklet, dhe të pendohen për imazhet që i kanë publikuar në profilet e tyre, transmeton Telegrafi.

Fotogaleria e publikuar më poshtë tregojnë më së miri se di duhet t’i kontrollojmë edhe një herë imazhet para se t’i publikojmë, pasi fal tyre mund të bëhemi objekt tallje siç u ka ndodhur “protagonistëve” të këtyre imazheve.

Në njërën prej tyre një vajzë duke tentuar t’i dërgoj një imazh të fytyrës së saj një mashkulli, i ka dërguar padashje gjoksin të cilin e kishte ofruar shumë para kamerës së telefonit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)