LAJMI I FUNDIT:

Ilir Latifi dhe Hasbulla bëhen viral në rrjetet sociale me veprimet e tyre me kalimtarë

Ilir Latifi dhe Hasbulla bëhen viral në rrjetet sociale me veprimet e tyre me kalimtarë

Fytyra e Hasbulla është shfaqur në mbarë globin gjatë tri viteve të fundit, por një gjë me të cilën fansat nuk janë mësuar është që ai flet anglisht.

Reklama

Në një video që është bërë viral në Tik Tok, sensacioni shihet nën shoqëri të Ilir Latifit – luftëtarit shqiptar që garon në UFC.

Në një shëtitje me makinën e ylli shqiptar, Hasbulla flet me kalimtar në rrugë.

Të gjitha lajmet nga Ilir Latifi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ilir Latifi

Atij po ashtu i afrohet edhe një makinë, ndërsa i kërkon që të lëvizë me një shpejtësi të madhe.

Hasbulla është bërë i njohur pikërisht në UFC, ndërsa shumë legjenda të këtij sporti gjithmonë e mbajnë afër.

Spektaklin e UFC 267 e 'vodhën' Hasbulla dhe Abdu - gjërat mes tyre eskaluan shpejtë
Lexo po ashtu Spektaklin e UFC 267 e 'vodhën' Hasbulla dhe Abdu - gjërat mes tyre eskaluan shpejtë

Padyshim se ne na intereson prezenca e Ilir Latifit në shoqërinë e tij, pasi Hasbulla është nga Dagestani – vendi nga të cilin vije kampioni dhe legjenda e MMA-së, Khabib Nurmagomedov.

Kjo mund ta ndihmojë yllin shqiptar që të lartësohet edhe më shumë në karrierën e tij, duke tentuar të siguroj luftëra edhe më të mëdha në sportin e arteve marciale mikse, derisa lufta e tij e fundit ishte pesë muaj më parë, ku kishte fituar me vendim unanim përball Aleksei Oleinik. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Historia e trishtë e boksierit Prichard Colon është bërë virale përsëri

Historia e trishtë e boksierit Prichard Colon është bërë virale përsëri

Boks
Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

La Liga
Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ndërkombëtare
Tuchel befason me fjalët e tij: Jo Bayerni, kjo skuadër është më e forta në Gjermani

Tuchel befason me fjalët e tij: Jo Bayerni, kjo skuadër është më e forta në Gjermani

Bundesliga
Xavi: Erdhi Rakitic dhe unë duhej të shkoja në Katar në moshën 35-vjeçare

Xavi: Erdhi Rakitic dhe unë duhej të shkoja në Katar në moshën 35-vjeçare

La Liga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Kalo në kategori