LAJMI I FUNDIT:

“I pangopshëm”, “me kujdes” apo “në shpejtësi”: Këto tri lloje seksi patjetër t’i provoni

“I pangopshëm”, “me kujdes” apo “në shpejtësi”: Këto tri lloje seksi patjetër t’i provoni

Ekzistojnë mënyra të shumta me të cilat mund të bëni dashuri dhe të kënaqeni, mirëpo nëse në jetën tuaj seksuale i praktikoni edhe këto tri lloje seksi, do t’ju kënaqin totalisht.

Seksi “i pangopshëm” romantik

Për këtë lloj seksi do të jetë e nevojshme të ndani pak më shumë kohë, angazhim dhe ide, madje jo vetëm gjatë vetë aktit.

E para, është e domosdoshme të planifikoni takim romantik dhe rregullim “special” të dhomës së gjumit. Vetëm mendoni në shkëlqim të këndshëm të qirinjve të ndezur dhe në muzikën sensuale në sfond.

Tërë natën keni ndërtuar tensionin seksual dhe tani është koha që të çliroheni nëpërmjet seksit. Ky është seksi “i pangopshëm”, transmeton Telegrafi.

Seks “i kujdesshëm” – i shëndetshëm

Ky lloj seksi ka goxha më pak zbukurime nga seksi “i pangopshëm” dhe kryesisht zgjat rreth 30 minuta. Pas 15 apo 20 minutave të paralojës së mirë dhe stimulimit, vjen koha që të hidheni në aksion, ndërkaq pas kësaj kënaquni duke u përkëdhelur me partnerin.

Ky lloj seksi rekomandohet së paku një apo dy herë në javë.

Më shkul flokët, më gërvisht, më ngulfat: Katër arsye përse disa çifte e duan seksin e vrazhdë
Lexo po ashtu Më shkul flokët, më gërvisht, më ngulfat: Katër arsye përse disa çifte e duan seksin e vrazhdë

Seksi “në shpejtësi”

Edhe kur është fjala për marrëdhënien seksuale apo për seksin oral, ky takim i zjarrtë duhet të jetë i shpejtë, sipas mundësisë midis obligimeve të shumta.

Mjaftojnë tre minuta, dhe meqenëse zhvillohet në shpejtësi të madhe është i nevojshëm lubrifikanti.

Vaji i kokosit është i shkëlqyeshëm për këtë rast, është natyror dhe ka shije të shkëlqyeshme. /Telegrafi/


Në trend Stil

Më shumë
Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Astrologji
Do të habiteni shumë kur të mësoni se çfarë vërtet do të thotë kur ju kruhet shuplaka e majtë apo e djathtë

Do të habiteni shumë kur të mësoni se çfarë vërtet do të thotë kur ju kruhet shuplaka e majtë apo e djathtë

Lifestyle
Në këtë qytet të gjithë banorët jetojnë në vetëm një pallat me 196 banesa

Në këtë qytet të gjithë banorët jetojnë në vetëm një pallat me 196 banesa

Stil
Produkti i thjeshtë që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimit të erës së keqe

Produkti i thjeshtë që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimit të erës së keqe

Stil
Binjakët: Horoskopi vjetor për 2024

Binjakët: Horoskopi vjetor për 2024

Astrologji
Këta janë zogjtë më të bukur në botë: Hipnotizojnë me ngjyrat e tyre joreale

Këta janë zogjtë më të bukur në botë: Hipnotizojnë me ngjyrat e tyre joreale

Kërshëri
Kalo në kategori