LAJMI I FUNDIT:

Heidi Baci shuan heshtjen, tregon pse nuk ka reaguar pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Heidi Baci shuan heshtjen, tregon pse nuk ka reaguar pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Pas finalizimit të edicionit më të fundit të Big Brother VIP Albania, njëra nga finalistet e shumëpërfolura, Heidi Baci, nuk ka qenë active as në rrjete sociale.

Modelja dhe ylli televiziv ka thyer heshtjen nëpërmjet një InstaStory, ku ka shpjeguar arsyet e mungesës së saj pas përfundimit të spektaklit.

Së fundmi, Baci ka vendosur të qetësojë kuriozitetin e fansave dhe të tregojë për problemet shëndetësore që e kanë detyruar të marrë një pauzë të shkurtë nga jeta e saj publike.

Foto: Heidi Baci/Instagram

Në InstaStoryn e publikuar, Heidi ka zbuluar se është duke u përballur me një infeksion në sy.

Ajo tregon sytë e saj të jenë të kuq dhe të irrituar, gjendje që ka kërkuar kujdes mjekësor dhe pushim.

Duke folur me një ton të qetë dhe të qartë, Heidi ka shpjeguar se prioriteti i saj kryesor në këto momente është rikuperimi dhe se shëndeti vjen në vendin e parë.

Modelja ka premtuar ndjekësve të saj se sapo të ndihet më mirë dhe të shërohet nga infeksioni, do të kthehet sërish në aktivitetet e saj dhe do të rinisë komunikimin me ta. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori