0Shares

Adem Grabovci ka martuar djalin e madh, Ngadhnjimin.

Kjo dasmë ka mbledhur shumë figura të mëdha të politikës nga Kosova.

Adem Grabovci dhe gruaja elegante në dasmën e djalit të tyre (Foto) Adem Grabovci dhe gruaja elegante në dasmën e djalit të tyre (Foto)

Në mesin e tyre edhe Ramush Haradinjan dhe Kadri Veselit, ku të dytë ishin partnerë në zgjedhjet e fundit parlamentare të njohur si koalicioni PAN.

Theksojmë se pas tyre shihet edhe Agim Çeku dhe Elmi Reçica. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)