0Shares

Aktori i njohur, Tolgahan Sayisman, i cili te ne njihet për rolin e ‘Çenarit’, ka bërë të ditur se do të luajë në një serial të ri.

Ylli turk, i cili është ndër aktorët më të pëlqyer në Turqi, dhe më gjerë, do të luajë krah aktores Hande Ercel, shkruan rtv21.tv.

Hande është 23-vjeçare

Këtë e ka bërë të ditur vet aktori përmes një fotografie të postuar në profilin e tij në Instagram.

Aktorja e re çmohet për dukjen e saj

Derisa Tolgahan ka luajtur shumë role dhe është veçuar me atë të ‘Çenarit’, Hande te shqiptarët njihet me rolin e ‘Hayatit’ te seriali “Dashuria nuk njeh fjalë” (“Ask Laftan Anlamaz”).

"Siyah inci" cok yakinda … @handemiyy

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on Aug 6, 2017 at 7:02am PDT

"Çënari" tregon se edhe ai me origjinë është shqiptar (Video) "Çënari" tregon se edhe ai me origjinë është shqiptar (Video)

Kujtojmë se Sayisman është i martuar me modelen dhe aktoren shqiptare, Almeda Abazi.

Ercel ka luajtur rolin e Hayatit në “Ask Laftan Anlamaz”

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)