LAJMI I FUNDIT:

Gjashtë të lënduar në një aksident trafiku në Zallq të Istogut

Gjashtë të lënduar në një aksident trafiku në Zallq të Istogut

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur këtë të premte në rrugën Gurrakoc-Klinë, konkretisht në fshatin Zallq të Istogut.

Reklama

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, i cili ka bërë të ditur se në aksident janë përfshirë dy automjete.

Ai ka thënë se të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Pejës.

“Gjashtë persona janë lënduar nga aksidenti që ndodhi në orën 17:30 në aksin rrugor Gurrakoc- Klinë, në fshatin Zallq. Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa të lënduarit janë dërguar me autoambulancë në spitalin rajonal për tretman mjekësor”, ka deklaruar Gashi. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
“Jemi thellësisht të shqetësuar për situatën në veri”, Lajçak përmend sërish tri kërkesat për Kurtin

“Jemi thellësisht të shqetësuar për situatën në veri”, Lajçak përmend sërish tri kërkesat për Kurtin

Lajme
Tri kërkesat e Escobarit dhe Lajçakut për tejkalimin e situatës në veri dhe deklaratat e Kurtit – vazhdojnë takimet

Tri kërkesat e Escobarit dhe Lajçakut për tejkalimin e situatës në veri dhe deklaratat e Kurtit – vazhdojnë takimet

Lajme
​Qindra protestues edhe sot para objekteve komunale në veri

​Qindra protestues edhe sot para objekteve komunale në veri

Lajme
I premtoi martesë dhe kreu marrëdhënie seksuale me të, vajza raporton në Polici rastin

I premtoi martesë dhe kreu marrëdhënie seksuale me të, vajza raporton në Polici rastin

Kronika e Zezë
Vdes një person në Gjakovë, dyshohet se u godit nga rrufeja

Vdes një person në Gjakovë, dyshohet se u godit nga rrufeja

Kronika e Zezë
Escobar: Duam më të mirën për Kosovën, kërkoj vetëm të dëgjohemi

Escobar: Duam më të mirën për Kosovën, kërkoj vetëm të dëgjohemi

Lajme
Kalo në kategori