Reperët e popullarizuar shqiptarë, Ghetto Geasy dhe Majk, kanë qenë në përgatitje të projektit të ri muzikor.

Dyshja, të cilët shquhen për bashkëpunimet e tyre, një të tillë pritet të lansojnë edhe ditën e nesërme (e martë).

Të njëjtit përmes rrjeteve sociale kanë njoftuar fansat se kënga e tyre e re publikohet nesër (30 qershor).

View this post on Instagram

30.06.2020🔥🔥🔥

A post shared by MAJK (@majkaveli) on Jun 29, 2020 at 9:15am PDT

“30.06.2020”, ka qenë përshkrimi që Majk ia ka vënë postimit ku shfaqet përkrah liderit të grupit “Babastars”.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndonëse nuk kanë zbuluar më shumë detaje rreth projektit, siç kanë thënë paraprakisht ky do jetë një hit i verës.

View this post on Instagram

30.06.2020 💣

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Jun 29, 2020 at 9:12am PDT

Dueti i tyre vjen pas projekteve të suksesshme si: “Malena”, “Ajo”, “Paris Milano”, “S’jena mo”, “Vamos”, etj.

Secila prej këtyre këngëve të lartpërmendura numërojnë miliona klikimesh në YouTube. /Telegrafi/