Getinjo është njëri nga rep-artistët më të veçantë të estradës shqiptare, pasi edhe numëron vite në skenën muzikore.

Ai shpesh ndan me fansat në rrjetet sociale edhe informata nga jeta e tij personale e profesionale, teksa shfaq edhe lidhjen e ngushtë me vëllanë e tij, Mozzik.

Dyshja shpesh shfaqen së bashku, ku edhe në intervista tregojnë se sa marrëdhënie të mirë kanë mes vete.

View this post on Instagram

2 ‘ #tb

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on Mar 23, 2020 at 2:05pm PDT

Në një postim në rrjetin social Instagram, Getinjo ka ndarë një fotografi të vajzës së Mozzik, teksa shkruan një mesazh të veçantë për mbesën.

“Të dua. Kur të shoh ty, shoh vëllanë tim të vogël”, ka shkruar ai në përshkrimin e fotografisë.

Foto: Getinjo/InstaStory (Sqarim: Për mos-cenim të privatësisë nuk zbulojmë fytyrën e fëmijës)

Hana është vajza e Mozzik dhe Loredanës, çifti i cili bëri bujë gjatë fillimit të lidhjes së tyre, por u ndanë vitin e kaluar pa dhënë shpjegime për publikun e gjerë. /Telegrafi/