0Shares

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë larguar për disa ditë nga Shqipëria.

Ata kanë publikuar fotografi në llogaritë personale të Instagramit nga vendi ku po qëndrojnë.

Duket se çifti ka zgjedhur shtetin e nxehtë amerikan të Floridas, ku edhe do të shijojnë plazhet fantastike të Miamit

Ky është një pushim relaksues për çiftin para dasmës, pasi siç dihet këtë verë ata kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Ndryshe, Marinën do ta shohim edhe sezonën e ardhshme në emisionin sportiv “Procesi”, ndërsa Geti pritet të sjell së bashku me anëtarët tjerë të labelit “Babastars”, videoklipin e “High 4”. /Telegrafi/

💭

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Jun 18, 2017 at 6:25am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)