Gary Neville e ndërpreu Jose Mourinhon gjatë intervistës kur e pa gabimin trashnik të David de Geas

Gary Neville nuk ka mundur t’u besojë syve kur e ka parë gabimin trashanik të David de Geas ndaj Watfordit.

Manchester United pësoi humbje 2-0 në udhëtim te rivali nga Liga Premier në kuadër të javës së 18-të.

Portieri spanjoll gaboi në minutën e 50-të takimit, për t’i dhënë kështu epërsinë Watfordit.

Watford vs Manchester United (Foto: Richard Heathcote/Getty Images/Guliver)

De Gea nuk arriti ta ndalet goditjen e plogësht të Ismaila Sarr, pasi topi i rrëshqiti nga duart dhe përfundoi në rrjetën e tij.

Goli i dytë u shënuan pas vetëm katër minutash, ku Troy Deeney shënoi nga pika e bardhë.

Gabimi katastrofal i De Geas që i kushtoi me humbje Manchester Unitedit
Lexo po ashtu Gabimi katastrofal i De Geas që i kushtoi me humbje Manchester Unitedit

Neville nuk mund ta besonte se De Gea e bëri atë gabim dhe e ndaloi Jose Mourinhon në mes të intervistës para përballjes së Tottenhamit me Chelsean.

Portugezi tha se e kupton Nevillen për këtë reagim, pasi ende është i lidhur emocionalisht me Unitedin. /Telegrafi/

"Mendova se mi theu të gjithë dhëmbët" - Evander Holyfield zbuloi se cili boksier e goditi më fort

Zbulohen dy kërkesat që Laporta ia bëri Xavit në një takim urgjent – ​​njëra ka të bëjë me Guardiolën

Rebelohet një lojtar në zhveshtoren e Real Madridit, Ancelotti nuk mund ta menaxhojë më