Këngëtarja Fjolla Morina vazhdon të jetë e pranishme në media me anë të provokimeve të vazhdueshme që bën nëpër fotografi, dhe video të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në Instagram Story ku shfaqej duke vallëzuar, teksa gjatë gjithë kohës përparësi më të madhe i ka dhënë gjoksit të saj bombastik.

fjolla1

Fjolla Morina duke ekspozuar gjoksin. Foto nga: Instagram Story

Këngëtarja Morina është shquar gjithmonë për format e saj trupore, madje edhe pse nënë e dy fëmijëve ajo vazhdon të mbetet seksi.

A e dini se në çfarë moshe të re është bërë nënë Fjolla Morina? (Foto) A e dini se në çfarë moshe të re është bërë nënë Fjolla Morina? (Foto)

Përndryshe, Fjolla vazhdon të jetë e angazhuar me pjesmarrjen e saj në “Dance with Me”, ku çdo javë sjellë risi me performancat e saj. /Telegrafi/