LAJMI I FUNDIT:

Filmat idealë për t’i shikuar në vjeshtë

Filmat idealë për t’i shikuar në vjeshtë
(Foto: Spencer Platt/Getty Images/Guliver)

Shikimi i disa prej filmave më të mirë ndër vite, do të ishte një kombinim ideal i asaj që ndjejmë në këtë periudhë të vitit kur natyra ndryshon.

Reklama

Më poshtë jua sjellim disa nga filmat që asnjëherë nuk bëhen të mërzitshëm dhe mund t’i shikoni gjatë vjeshtës:

When Harry Met Sally…

Rolet kryesore: Billy Crystal, Meg Ryan, Carrie Fisher, Bruno Kirby.

Good Will Hunting

Rolet kryesore: Matt Damon, Robin Williams, Ben Affleck.

Legends of the Fall

Rolet kryesore: Anthony Hopkins, Brad Pitt, Aidan Quinn, Julia Ormond.

Autumn in New York

Rolet kryesore: Richard Gere, Winona Ryder.

Dead Poets Society

Rolet kryesore: Robin Williams, Robert Sean Leonard, Ethan Hawke.

The Trouble with Harry

Rolet kryesore: Edmund Gwenn, John Forsythe, Shirley MacLaine, Mildred Natwick.

Scent of a Woman

Rolet kryesore: Al Pacino, Chris O’Donnell

You’ve Got Mail

Rolet kryesore: Tom Hanks, Meg Ryan, Parker Posey.

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori