LAJMI I FUNDIT:

Filloi ta fyej të riun, ushtari i dehur rus e pëson keq – nokautohet

Filloi ta fyej të riun, ushtari i dehur rus e pëson keq – nokautohet

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shfaq shkëmbimin e fjalëve të rënda dhe një rrahje brutale mes ushtarit të dehur rus, i cili pretendoi se ishte pjesëmarrës në luftën në Ukrainë dhe një personi tjetër, shkruan Newsweek.

Pamjet shfaqin ushtarin rus që rrahet brutalisht, kurse videoja është publikuar në X nga Dmitri nga WarTranslated, një projekt i pavarur që përkthen materialet për luftën, transmeton Telegrafi.


Mbetet e paqartë se ku dhe kur është filmuar kjo video. Newsweek nuk ka mundur të verifikojë autenticitetin e videos, dhe ka kontaktuar ministrinë ruse të Mbrojtjes.

Janë bërë raportime të shumta për trupat ruse që janë rrahur me t’u kthyer në shtëpi nga vija e frontit në Ukrainë.

Ishte raportuar se janë tërhequr nga Ukraina, inteligjenca ushtarake e Kievit pretendon se mercenarët e Wagnerit janë dërguar në Avdiivka
Lexo po ashtu Ishte raportuar se janë tërhequr nga Ukraina, inteligjenca ushtarake e Kievit pretendon se mercenarët e Wagnerit janë dërguar në Avdiivka

Në janar, komiteti hetues i Rusisë njoftoi se kishte hapur rast kundër tre personave nën akuzën për “akte huliganizmi”, duke sulmuar një ushtar rus në qytetin Chelyabinsk në natën e ndërrimit të moteve.

Në video, ushtari rus i thotë të riut se sapo është “kthyer” nga Ukraina.

“Ne po luftojmë atje për ju, por ju nuk po na respektoni”, thotë ushtari rus.

Zelensky: Mendoj se Donald Trump nuk e njeh Putinin
Lexo po ashtu Zelensky: Mendoj se Donald Trump nuk e njeh Putinin

“Pse nuk ju respektojmë”, përgjigjet i riu para se ta pyeste ushtarin se pse e ofendoi në dyqan disa minuta më herët.

Pavarësisht lutjeve të shumta që ia kishte bërë që ta lërë të qetë, i riu në një moment humb durimin dhe fillon ta godasë ushtarin e dehur rus, i cili rrëzohet në tokë.

Aty e pëson edhe një burrë tjetër që me gjasë ishte me ushtarin, pavarësisht se pretendonte se nuk ishte i përfshirë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Shkaku i konfliktit Izrael-Iran, mediat botërore rikujtojnë parashikimet e Baba Vangës

Shkaku i konfliktit Izrael-Iran, mediat botërore rikujtojnë parashikimet e Baba Vangës

Botë
Një helikopter i vogël robotik dërgoi mesazhin e fundit nga Marsi

Një helikopter i vogël robotik dërgoi mesazhin e fundit nga Marsi

Botë
Rezultatet paraprake për parlament në Kroaci - Plenkoviq me aleatë kryeson para Milanoviqit

Rezultatet paraprake për parlament në Kroaci - Plenkoviq me aleatë kryeson para Milanoviqit

Kroacia
Braziliania dërgoi një burrë të vdekur në bankë për të marrë kredi - si u kap në momentin e fundit prej punonjësve

Braziliania dërgoi një burrë të vdekur në bankë për të marrë kredi - si u kap në momentin e fundit prej punonjësve

Amerika
Frymëzim për filma horror - një i moshuar thirri policinë në mes të natës, kërkoi që ta nxirrnin nga morgu në Holandë

Frymëzim për filma horror - një i moshuar thirri policinë në mes të natës, kërkoi që ta nxirrnin nga morgu në Holandë

Evropa

"Pse? Sepse nuk kishte raketa më": Zelensky shpjegon pse Ukraina nuk mundi të ndalonte sulmin rus që shkatërroi një termocentral të madh

Botë
Kalo në kategori