LAJMI I FUNDIT:

Fifi dhe Donjeta Morina vijnë me këngën e re “Pare”

Fifi dhe Donjeta Morina vijnë me këngën e re “Pare”
Foto: Screenshot/YouTube

Filloreta Raçi – Fifi dhe Donjeta Morina kanë publikuar ditën e sotme (e premte) këngën e re.

Reklama

“Pare” mban titullin ky projekt, i cili është shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet artistet, kurse për producimin është përkujdesur Bini Diez.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky i fundit po ashtu e ka bërë edhe miksimin e masterizimin e kësaj kënge ritmike.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Videoja e tërë u realizua në studion e producentit Bini Diez nga Imagine Films.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo është kënga e parë e Fifit që pas lindjes së djalit dhe kthimit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E njëjta theksojmë se u bë nënë e një djali Theo Mal në prill. /Telegrafi/