LAJMI I FUNDIT:

Fëmijët që ngjajnë shumë me nënat e tyre të famshme (Foto)

Fëmijët që ngjajnë shumë me nënat e tyre të famshme (Foto)

Të famshmit njihen si personat që nuk përfillin ligjin e kohës, kështu që pse mos ta bëjë edhe gjenetika?  

Të gjithë i njohin prindërit e tyre VIP-a, por shumë pak i njohin ata. Edhe pse nuk janë aq të famshëm sa prindërit e tyre, ata janë po aq të bukur.


Disa ekspertë që kanë skanuar fytyrat e nënave dhe të bijave, kanë gjetur se rrudhen njësoj në të njëjtën moshë. Në veçanti, lëkura rreth syve tregon të njëjtin model të tretjes dhe humbjes së elasticitetit nga nënat te vajzat e tyre

Më poshtë po ju sjellim disa prej fëmijëve të VIP-ave që ngjajnë shumë me nënat e tyre:

Heather Locklear dhe Ava Sambora

Gillian Anderson dhe Piper Maru Klotz

Yolanda, Gigi dhe Bella Hadid

Meryl Streep dhe Mamie Gummer

Nadja Auermann dhe Cosima Auermann

Elizabeth Hurley dhe Damian Hurley

Uma Thurman dhe Maya Thurman Hawke

Julianne Moore dhe Liv Freundlich

Kate Beckinsale dhe Lily Mo Sheen

Robin Wright dhe Dylan Penn

Në trend Femra

Më shumë
Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Moda
Angelina Jolie magjepsë pas tre vitesh në tapetin e kuq, me vajzën e saj

Angelina Jolie magjepsë pas tre vitesh në tapetin e kuq, me vajzën e saj

Moda
Estetistja Simoneta Bajrami po zhvillon trende të reja - ajo tregon se me ardhjen e pranverës janë shtuar kërkesat për trajtimet estetike

Estetistja Simoneta Bajrami po zhvillon trende të reja - ajo tregon se me ardhjen e pranverës janë shtuar kërkesat për trajtimet estetike

Estetikë
Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Estetikë
Si të kombinojmë ngjyrat

Si të kombinojmë ngjyrat

Keshilla Modë
Dëshironi të dukeni më e re? Ndiqni këto këshilla të thjeshta

Dëshironi të dukeni më e re? Ndiqni këto këshilla të thjeshta

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori