LAJMI I FUNDIT:

Faton Shoshi i rikthehet estradës, merr sërish nën menaxhim Ledrin

Faton Shoshi i rikthehet estradës, merr sërish nën menaxhim Ledrin

Sipërmarrësi Faton Shoshi dikur kishte bërë bujë me menaxhimin e disa prej emrave më të njohur të estradës.

Ai ka qenë për shumë kohë menaxher i emrave të suksesshëm si: Era Istrefi, Buta dhe Ledri Vula.

E këtë të fundit, duket se e ka rikthyer prapë në menaxhim dhe një gjë e tillë është konfirmuar nga vet Ledri.

Ai në një prononcim për ‘Artistët Shqiptarë’ ka thënë pohuar se tashmë do të bashkëpunojë me Fatonin, duke konfirmuar se kanë pasur raporte të mira gjithë këto vite, edhe pse nuk kanë qenë duke punuar bashkë.

“Fatoni gjithmonë ka qenë aty edhe kur s’ka qenë atyre”, është shprehur mes të tjerash Vula.

I njëjti deri më tani ka qenë nën menaxhimin e Enis Fetahut. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori