Në muajt e fundit, Eva Longoria ka qenë e angazhuar me punë dhe me kujdesin ndaj fëmijës, ndërsa tash ka vendosur që të pushojë në Karaibe, ku po kalon kohën me djalin e saj, Santiago.

Aktorja 44-vjeçare u bë nënë para nëntë muajsh, ndërsa bashkëshorti i saj është biznesmeni Jose Baston, me të cilin është martuar para tre vitesh në Meksikë.

View this post on Instagram

Sunsets…..☀️

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on Apr 24, 2019 at 4:37pm PDT

Prej se është bërë nënë, Eva vazhdimisht publikon fotografi dhe video nga çastet e bukura që kalon me djalin e saj.

Të gjitha lajmet nga Eva Longoria Të gjitha lajmet nga Eva Longoria

Kështu ka bërë edhe gjatë pushimit në Karaibe,por derisa e ka bërë këtë, ka vënë në pah edhe figurën e saj trupore.

View this post on Instagram

Party time!! 🎉

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on Apr 25, 2019 at 9:32am PDT

Pozat me bikini janë dëshmi se aktorja i ka kthyer linjat e përsosura, pas peshës që fitoi gjatë shtatzënisë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Dancing to the sunset! 🌅

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on Apr 25, 2019 at 3:56pm PDT