LAJMI I FUNDIT:

Është e dashura e futbollistit gjerman Kevin Trapp, por modelja atraktive Izabel Goulart bëri tifo për Brazilin

Është e dashura e futbollistit gjerman Kevin Trapp, por modelja atraktive Izabel Goulart bëri tifo për Brazilin

Ajo aktualisht është në lidhje me futbollistin e njohur gjerman, Kevin Trapp.

Modelja braziliane Izabel Goulart, 33 vjeçe, tregoi dashurinë e saj për futbollin, ndërsa bënte tifo për vendin e saj të lindjes në ndeshjen Serbi-Brazil të mërkurën, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Ylli i “Victoria Secret”, e cila ka lindur në Brazil, dukej e mahnitshme në të verdhë.

Ajo i shoqëroi pantallonat me një fanellë të Brazilit, duke vënë mjaft mirë në pah linjat në pjesën e sipërme.

Duke tundur flokët e saj të lirshme, modelja braziliane arriti të rrëmbejë vëmendjen e mediave me paraqitjen e saj mjaft atraktive.

Duke folur për romancën e saj me futbollistin, Izabel tha në një intervistë javë më parë se gjithçka mes tyre po shkonte mirë.

Reklama

“Kevin dhe unë bëjmë shumë dashuri – katër ose pesë herë në javë”, ka thënë ajo.

“Por nëse ai ka luajtur në një lojë të rëndësishme dhe ekipi i tij humbet, unë mund ta bëj veten të bukur, të bëj thonjtë e mi dhe të vishem sa më bukur – dhe prapëseprapë te ai nuk do të ketë ndjenja për seks”, ka treguar më tej Izabel.

Gjatë ditës së djeshme, ajo nuk ka ndjekur nga afër ndeshjen e kombëtares së Gjermanisë kundër Koresë së jugut, kjo pasi i dashuri i saj nuk ka luajtur fare në ndeshje, pro ka qëndruar rezervë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori