Rep-artisti i njohur shqiptar, MC Kresha, gjatë ditës së djeshme (e shtunë) ka festuar ditëlindjen e 36-të.

Për këtë ditë speciale, shumë fansa, kolegë dhe familjarë të tij kanë zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar në rrjete sociale.

Por, përpos kësaj nuk ka munguar as edhe surpriza nga bashkëshortja e tij, Erzina, e cila ka bërë një dhuratë të këndshme për reperin.

MC Kresha's B-Day present from Erzina

Publiée par Ximi Shehu sur Samedi 5 septembre 2020

Në rrjetin social Facebook, babai i Erzinës, Ximi Shehu, ka ndarë një video ndërsa Erzina shihet duke i dhuruar një gramafon.

MC Kresha dukej mjaft i surprizuar pasi zbuloi dhuratën, teksa nuk munguan as edhe puthjet para të pranishmëve.

View this post on Instagram

on my Wu-tang – protect ya neck! 🌶

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity) on Apr 29, 2020 at 5:35am PDT

Gjatë tërë këtyre viteve, reperi ka qëndruar aktiv sa i përket prurjeve muzikore, ndërsa njihet si ndër reperët më të dëgjuar në estradë. /Telegrafi/