Këto ditë, Erjona Sulejmani është përfolur për një lidhje me modelin italian, Alessandro Basciano.

Bukuroshja shqiptare, e cila për publikun e gjerë ishte bërë e njohur për lidhjen me futbollistin Blerim Xhemajli, ka vazhduar të jetë në qendër të vëmendjes falë dukjes së saj.

Ajo është mjaft e ndjekur në Instagram, ku nuk heziton të vë në plan të parë ‘asetet’ e saja.

(Foto: Instagram/erjona_sulejmani)

Gjatë të martës, Erjona ka publikuar video dhe fotografi që ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë.

Erjona Sulejmani në një romancë të re dashurie me modelin italian, Alessandro Basciano Erjona Sulejmani në një romancë të re dashurie me modelin italian, Alessandro Basciano

E veshur me bikini që vënë në pah figurën e mrekullueshme trupore, bukuroshja ka realizuar poza atraktive, por edhe video shumë tërheqëse. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani)

(Foto: Instagram/erjona_sulejmani)